ДУЖЕ ХОЧЕТЬСЯ НАШИМ ВОРОГАМ, ЩОБ МИ БУЛИ БЕЗ СВІТЛА, БЕЗ ТЕПЛА, БЕЗ ПОСМІШОК, БЕЗ НОВОГО РОКУ - НІЧОГО У ВАС НЕ ВИЙДЕ

Дата: 27.12.2022 15:43

Залишити дітей без свята неприпустимо. Лісами, полями крокують наші Дід Мороз та українська Снігуронька. Роботи в них чимало: за Стрільниківською гімназією закріплено 5 сіл. Завітавши до кожної оселі, казкові герої подарували родинам справжнє свято.

Дякуємо Путивльський міській раді, відділу освіти, групі "АГРОТРЕЙД" за солодкі подарунки.

Особливо вдячні Покрасьон Тетяні та Суровій Галині, які надали чудові костюми, чим не дали дітлахам розчаруватися в новорічній казці.

А створити казку допомогли наші випускники: студентка Путивльського коледжу СНАУ Панку Вікторія та студент Глухівського філіалу СНАУ Рудий Валентин.