ВОЛОКИТИНСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ

ВОДОПРОВІД ВІДРЕМОНТОВАНО

Жителі села Волокитине Волокитинського старостинського округу висловлюють щиру вдячність працівникам «Райсількомунгоспу» під керівництвом Геннадія ВАЛЬКОВА за їх швидку, якісну та професійну роботу з ремонту поривів водопроводу, яких було усунено аж два на різних вулицях села.

08:44:32 08.11.2022

ОВОЧІ ДЛЯ ЛІКАРНІ

Сьогодні видався погожий день і жителі с.Волокитине та с.Щербиніка Волокитинського старостинського округу надали допомогу Путивльській лікарні овочами.

14:53:01 28.10.2022

ПІДТРИМКА ПРОДУКТАМИ

Жителі с.Кочерги та с.Кубареве Волокитинського старостинського округу радо ділилися своїм вражаєм овочів для потреб Путивльської лікарні.

10:01:32 21.10.2022

ВОДОПРОВІД ВІДРЕМОНТОВАНО

Проведені ремонті роботи на водопровідній мережі в с.Бобине, с.Ховзівка. Дякуємо керівництву громади за турботу про жителів. Вдячні директору та працівникам підприємства «Райсільгоспкомунгосп» за сумлінно виконану роботу.

16:28:22 15.06.2022

НАВОДИМО ЛАД

Дякуємо небайдужим жителям с.Стрільники Беженару Андрію, Бойку Анатолію, Соловйову Віталію, Спасову Віктору за допомогу в покосі трави та бур'янів на кладовищі. Шановні жителі, приєднуйтеся до косіння.

16:19:38 15.06.2022

ДЯКУЄМО

Висловлюємо щиру вдячність керівництву ТОВ "Агростелла" та їх працівникам і небайдужому жителю Токарю Василю Васильовичу за косіння трави на території села Волокитине.

14:40:33 09.06.2022

СОЛОДОЩІ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Напередодні Дня захисту дітей усі дітки Волокитинського старостинського округу й внутрішньо переміщені отримали чудові подарунки солодощів, чим були приємно вражені і разом з батьками дуже вдячні керівництву нашої Путивльської громади за турботу.

11:04:23 31.05.2022

ІНТЕРНЕТ У СЕЛАХ ГРОМАДИ

Встановлено інтернет у фельдшерських пунктах с.Волокитине, с.Кочерги, у будинку культури с.Волокитине та в приміщенні місцевої пожежної охорони.

15:37:58 19.05.2022