СЬОГОДНІ, ЯК І ПЛАНУВАЛИ, ЗРОБИЛИ ПРИБИРАННЯ НА ЦЕНТРАЛЬНОМУ КЛАДОВИЩІ В С.ВОЛОКИТИНЕ

Дата: 30.03.2023 16:53

Зібралося 34 людини, на жаль, не всі прийшли, але ті, що прийшли, працювали дружно, завзято, від душі, і тому в нас вийшло зробити заплановане, а це дуже багато роботи.

Щиро дякуємо всім, хто працював, і особлива подяка керівнику ТОВ "BIOL BUSINESS" Соколовському Віктору Петровичу за наданий транспорт для вивезення сміття та працівникам, що так вправно працювали на тракторі.

Усім велике спасибі, будьте здорові, щасливі, успішні. Скорішої нам усім перемоги, миру, добробуту, родинного затишку.

Продовжуємо Всеукраїнську акцію "За чисте довкілля" та плануємо прибирання іншого кладовища "У Щорсі". Шановні жителі, чекаємо ваших пропозицій щодо дня прибирання.

Разом ми сила.