3 ЛИПНЯ ПРОЙШОВ ДРУГИЙ ТРЕНІНГ «ДОМЕДИЧНА ДОПОМОГА» В РАМКАХ ПРОЄКТУ «SECURITY COMPACT», ОРГАНІЗОВАНИЙ ГРОМАДСЬКОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ «ПОДІЛЬСЬКА АГЕНЦІЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ»

Дата: 06.07.2024 08:08

Інструктор Валерій Воробйов змістовно розкрив тему власної безпеки під час надання допомоги постраждалим та ознайомив присутніх з алгоритмом MARCH – послідовністю дій при наданні домедичної та медичної допомоги в екстремальних ситуаціях.

Учасники дізналися про ознаки критичної кровотечі та методи їх виявлення, оцінку ефективності дихання та методи відкриття дихальних шляхів, невідкладні стани, тактичну евакуацію та сортування постраждалих. Усі присутні спробували на собі засоби для зупинки кровотечі та застосування безпечної бокової позиції.

Дякуємо тренеру за цікаве заняття!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису