В’ЯЗЕНСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ

ЧОРНОБИЛЬ....

Нині це слово знає весь світ. Чорнобиль - це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять, це наш нестерпний біль.

14:56:18 26.04.2023

26 КВІТНЯ Є ДНЕМ ПАМ'ЯТІ ПРО НАЙБІЛЬШУ ТЕХНОГЕННУ КАТАСТРОФУ ТА ВШАНУВАННЯ ГЕРОЇЗМУ ВСІХ ЛІКВІДАТОРІВ СТРАШНОГО ЛИХА

На території В'язенського старостинського округу проживають 9 ліквідаторів ЧАЕС: Кагитін Олексій, Спіцин Борис, Соловйов Михайло, Банчуков Віталій, Примаченко Олексій, Фонталін Іван, Шишлевський Станіслав, Суховієв Сергій, Осадчий Іван.

14:05:12 26.04.2023

26 КВІТНЯ 1986 РОКУ

У цей день на Чорнобильській атомній електростанції стався вибух, який спричинив соціально-екологічну катастрофу глобальних масштабів. Ця катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком.

08:15:47 26.04.2023

ПРОДОВЖУЄМО ДАЛІ НАВОДИТИ ПОРЯДОК ПО СЕЛАХ В'ЯЗЕНСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

Вдячні керівництву громади, відділу ЖКГ за надану техніку по прибиранню смітників. Дякуємо працівникам за добросовісно виконану роботу. Звертаємося до жителів з проханням не викидайте те сміття, яке можна залишити вдома.

16:09:08 20.04.2023

ВЕЛИКОДНІЙ КОШИК ДЛЯ ЗАХИСНИКА

Взяли участь у благодійній акції «Великодній кошик для захисника». Колектив Стрільниківського СК привітав захисників, які стоять на захисті нашої землі з великодніми святами.

13:27:51 14.04.2023

ВЕЛИКОДНІЙ КОШИК ДЛЯ ЗАХИСНИКА

Взяли участь у благодійній акції «Великодній кошик для захисника». Колектив Бобинського СБК разом з дітками привітав захисників, які стоять на захисті нашої землі з великодніми святами.

13:00:15 14.04.2023