26 КВІТНЯ Є ДНЕМ ПАМ'ЯТІ ПРО НАЙБІЛЬШУ ТЕХНОГЕННУ КАТАСТРОФУ ТА ВШАНУВАННЯ ГЕРОЇЗМУ ВСІХ ЛІКВІДАТОРІВ СТРАШНОГО ЛИХА

Дата: 26.04.2023 14:05

На території В'язенського старостинського округу проживають 9 ліквідаторів ЧАЕС: Кагитін Олексій, Спіцин Борис, Соловйов Михайло, Банчуков Віталій, Примаченко Олексій, Фонталін Іван, Шишлевський Станіслав, Суховієв Сергій, Осадчий Іван.

Ми пам’ятаємо про мужність і самопожертву героїв, які пройшли через усі кола ядерного пекла заради врятування життя та здоров’я нинішніх і майбутніх поколінь.

Шановні ліквідатори, дорогі учасники ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, схиляємо голову перед вашою мужністю, почуттям обов'язку та відданістю Україні.

Уклін вам, шана та довічна пам'ять.

Зичимо вам міцного здоров'я, родинного затишку, благополуччя та мирного неба над головою.