В’ЯЗЕНСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ

РЕМОНТ ВОДОПРОВОДУ

Від імені жителів с.Стрільники В'язенського старостинського округу висловловлюємо щиру вдячність керівництву громади за оперативне реагування з усунення пориву на водопровідній мережі села.

09:41:52 14.11.2022

ПІДТРИМУЄМО ЗСУ

Від щирого серця вдячні всім небайдужим жителям округу, які допомогли коштами нашим захисникам. Адже кожна гривня, кожна добра справа наближає нас до Перемоги.

08:58:14 25.10.2022

ПРОДУКТИ ДЛЯ ЛІКАРНІ

Жителі с.Бобине В'язенського старостинського округу відповідально поставилися до надання овочів для Путивльської лікарні.

15:45:51 18.10.2022

ЖИТЕЛІ В'ЯЗЕНСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ ОТРИМАЛИ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ ВІД ВОЛОНТЕРІВ

Від імені жителів сіл округу щиро дякуємо волонтеру Петру ШОТУ та його команді. Вдячні відділу культури Путивльської міської ради й Олегу РОЗКВІТОВСЬКОМУ за наданий транспорт.

08:53:16 11.10.2022

ДОПОМОГА МІСЬКІЙ ЛІКАРНІ

Дочекалися погоди, щоб зібрати овочі для нашої Путивльської лікарні. Від щирого серця вдячні всім жителям за небайдужість і допомогу.

14:38:08 07.10.2022

ВИДАЛЕННЯ АВАРІЙНИХ ДЕРЕВ

На території В'язенського старостинського округу продовжені роботи з видалення аварійних дерев. Цим деревам багато років. Вони загрожували життю й майну людей, руйнуванню будівель, могилок на кладовищі.

09:35:27 28.09.2022

ДЯКУЄМО ВСІМ, ХТО ДОЛУЧИВСЯ ДО ДОБРОЇ СПРАВИ

Нитки замовили в Дніпрі, фарбу для тканини передала мешканка Києва, одяг та тканину надали дівчатка з магазину "Євросток", сплести основу із задоволенням погодився чоловік, якому вдруге доводиться переживати страшну війну.

14:47:41 29.08.2022

ВПЛІТАЄМО ВІРУ В ПЕРЕМОГУ

Протягом тижня працівники В'язенського БК, округу, молодь, дітки, небайдужі жителі плели маскувальну сітку, щоб здійснити свій внесок у перемогу.

13:20:07 25.08.2022