ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДО СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2024-2030 РОКИ

Дата: 23.06.2023 10:15

Виконавчий комітет Путивльської  міської ради розробляє Стратегію розвитку Путивльської міської  територіальної громади на 2024-2030 роки (далі - Стратегія).

Найважливішим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проєктів, які дозволять сформувати План заходів з реалізації Стратегії на 2024-2026 роки. Ідеї проєктів буде розглянуто та проаналізовано робочою групою з розробки Стратегії.

Запрошуємо всіх зацікавлених у розвитку Путивльської міської  територіальної громади, представників місцевого самоврядування, громадські організації, установи та організації всіх форм власності, жителів громади запропонувати ідеї проєктів, які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

Проєктні ідеї обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1. Бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від  реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.

2. Термін реалізації проєкту – не більше як 3 роки (2024 – 2026 роки).

3. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проєкту.

4. Проєктна ідея має бути представлена у формі, що додається (Додаток 1).

5. Проєктна ідея стосується одного із завдань Стратегії розвитку Путивльської   міської територіальної громади (Додаток 2).

6. Проєктна ідея має бути надіслана не пізніше 21 липня 2023 року до 17.00 год.

Заповнені додатки, з поміткою «Проєктні ідеї до Стратегії» надсилайте на

e-mail: putivl_finupr@ukr.net