КРАДІЖКИ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Дата: 19.06.2023 15:33

Путивльським відділом Конотопської окружної прокуратури затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 39-річного чоловіка, який в березні-травні 2023 року вчинив ряд крадіжок на території м.Путивль.

За даними слідства, місцевий житель протягом березня-травня 2023 року здійснив 3 крадіжки майна у жителів м.Путивль, чим спричинив останнім матеріальних збитків.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 4 ст. 185 (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене в умовах воєнного стану) КК України. За скоєне йому загрожує позбавлення волі на строк від пяти до восьми років.

Досудове розслідування здійснювалося слідчими відділення поліції № 2 (м.Путивль) Конотопського районного відділу поліції ГУНП в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури.