ЗАРІЧЕНСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ

У Путивльській громаді продовжується видача гуманітарної допомоги від волонтера ПЕТРА ШОТА та міжнародної гуманітарної організації «Samaritan’s Purse».

16:55:47 05.10.2022

ДОПОМОГА ЛІКАРНІ

Щорічно працівники Скуносівського сільського клубу та бібліотекар беруть участь у заготівлі овочів для міської лікарні. Мешканці з задоволенням і розумінням діляться врожаєм, за що наша медпрацівниця Юлія Славко їм дуже вдячна.

14:11:28 29.09.2022

БЛАГОУСТРІЙ СЕЛА - ВАЖЛИВА СПРАВА

Керівництво ССК "Ярославна" профінансувало, а працівники закладу культури із задоволенням відновили дитячий майданчик. Ще й пісочницю поповнили дітлахам. Відпочивайте на здоров"я.

14:38:46 02.08.2022

ЮВІЛЯР ГРОМАДИ

Сьогодні свій 80 День народження святкує прекрасна жінка, жителька села Скуносове.

15:37:07 29.07.2022

РОЗДАЧА ПРОДУКТОВИХ НАБОРІВ У СЕЛАХ ГРОМАДИ

Сьогодні в Заріченському окрузі завершили роздачу гуманарної допомоги. Щиро дякуємо за доставлені продукти (надав транспорт ССК «Ярославна»), за розфасовку продуктових наборів клубним працівникам та за допомогу  в роздачі.

10:28:19 29.07.2022