ЗАРІЧЕНСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ

ВЕЛИКОДНІЙ КОШИК ДЛЯ ЗАХИСНИКА

Взяли участь у благодійній акції „Великодній кошик для захисника”. Заріченський сільський клуб привітав захисників, які стоять на захисті нашої землі, з великодніми святами. Разом з дітками підготували кошик та передали Героям.

09:14:13 14.04.2023

ЗАВДЯКИ ССК «ЯРОСЛАВНА» В ЗАРІЧНОМУ БУЛО ЗДІЙСНЕННЯ ВИРІВНЮВАННЯ ДОРОГИ Й ПРИБИРАННЯ СТИХІЙНОГО СМІТТЄЗВАЛИЩА

Щиро дякуємо нашому незамінному бульдозеристу Пилипенку Леоніду Івановичу за прекрасно виконану роботу, керівникам кооперативу «Ярославна» за виділення транспорту, керівникам Путивльської громади за сприяння в наданій допомозі.

15:45:44 13.04.2023

ПРИЙШЛА ПОРА ВЕСНЯНОЇ ТОЛОКИ

Разом з працівниками клубу та бібліотеки учасниці любительського об’єднання "Жіночі розмови" та Олександр Шаповалов збираються щороку на території парку, що прилягає до сільського клубу, для наведення порядку. Ми дуже вдячні небайдужим жіночкам, що піклуються разом з нами за чисте довкілля. Будьте здорові. Хай щастить.

13:27:45 28.03.2023

ДЯКА ВІД СЕЛА СКУНОСОВЕ

На віддаленій вулиці нашого села, що зветься хутір, з незапам"ятних для наших батьків часів було збудовано колодязь-журавель. По подвір’ю його іменували - грибанів. З часом конструкція зістарілась, зруйнувалась.

09:44:55 19.10.2022

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ

У Путивльській громаді продовжується видача гуманітарної допомоги від волонтера ПЕТРА ШОТА та міжнародної гуманітарної організації «Samaritan’s Purse».

16:55:47 05.10.2022

ДОПОМОГА ЛІКАРНІ

Щорічно працівники Скуносівського сільського клубу та бібліотекар беруть участь у заготівлі овочів для міської лікарні. Мешканці з задоволенням і розумінням діляться врожаєм, за що наша медпрацівниця Юлія Славко їм дуже вдячна.

14:11:28 29.09.2022