ПИТАННЯ ДЕКЛАРУВАННЯ

Дата: 23.02.2022 17:01

23 лютого 2022 року уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції в Путивльській міській раді та виконавчому комітеті Путивльської міської ради Сумської області Аліною КРАВЧЕНКО було проведено навчання для посадових осіб органів місцевого самоврядування щодо декларування 2022 року.

Присутнім було нагадано про строки подання декларації, ознайомлено з роз’ясненнями НАЗК  № 11 від 29.12.2021 року  щодо застосування окремих положень ЗУ «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю (подання декларацій, повідомлення про відкриття валютного рахунку), а також ознайомлено з Порядком заповнення та подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, затвердженим наказом НАЗК від 23.07.2021 №449/21.