ВИРІШЕНО АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ

Дата: 17.11.2022 13:43

Жителі Волокитинського старостинського округу вкотре переконуються, що питання водозабезпечення населення є пріоритетним для керівництва нашої Путивльської громади. Водопровідні мережі в селах округу дуже старі, тому часто виникають пориви водопровідних труб.

Минулого тижняі було відремонтовано два пориви в селі Волокитине.

Цього тижня знову завдяки злагодженій роботі керівництва громади, відділу ЖКГ Путивльської міської ради та безпосередньо виконавців ремонтних робіт: підприємства "Райсількомунгоспу" та КП "Путивльміськводоканал" було усунено ще два пориви водопроводів у селі Волокитине і в селі Кочерги.

Професійні працівники виконали ремонтні роботи швидко та якісно. Жителі округу щиро дякують усім причетним до такої життєво важливої справи та бажаємо миру, здоров'я, успіхів і всього найкращого.

РАЗОМ МИ СИЛА.