Відділення денного перебування

ПІДТРИМКА ЖИТТЄВОГО БАЛАНСУ

Життєві проблеми, складні ситуації, труднощі дуже часто поглинають людину настільки, що вона не помічає нічого навколо себе, зациклюється й живе цими почуттями. Вирішуючи серйозні завдання, проблеми, людина потребує внутрішніх ресурсів.

10:09:31 20.04.2023

"СВЯТО ПАСХИ ЙДЕ ДО НАС..."

Сьогодні КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради та методистом центру позашкільної роботи Іриною Зудіновою був організований та проведений майстер-клас з розпису великодніх яєць (дряпанка).

16:42:57 11.04.2023

КОЛЯД, КОЛЯД, КОЛЯДА, ХАЙ ОБХОДИТЬ ВАС БІДА...

Такими словами розпочалися різдвяні посиденьки в КУ "Центр надання соціальних послуг " Путивльської міської ради для відвідувачів відділення денного перебування.

11:25:25 06.01.2023

ПІДТРИМУЄМО ЗАХИСНИКІВ

Наша країна переживає сьогодні нелегкі часи. Кожна людина намагається допомогти нашим захисникам, хто чим може.

15:37:44 02.12.2022

НАВЧАТИСЯ НІКОЛИ НЕ ПІЗНО

Скільки б вам не було років, а навчатися ніколи не пізно. Якщо ви перейшли пенсійну межу, це не означає, що свій простір треба звузити до власної квартири чи найближчого магазину. Хоча, як правило, у більшості літніх людей так і відбувається. Але головне, на що скаржаться люди поважного віку – це дефіцит спілкування.

16:41:48 05.10.2022

Є-ДОПОМОГА

Працівники КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради можуть надати послугу людям, які не мають змоги самостійно оформити заяву "єДопомоги".

13:30:06 14.06.2022

ІСТОРИЧНІ ПАМ’ЯТКИ КУЛЬТУРИ РІДНОГО МІСТА

У міському краєзнавчому музеї для слухачів відділення денного перебування КУ «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської ради був проведений історико-документальний медіа-огляд на тему «Історичні пам’ятки культури рідного міста». Завдяки цікавій та змістовній розповіді наукового керівника краєзнавчого музею Ведмідь Тетяни Анатоліївни всі присутні поринули в спогади минулого.

10:53:38 17.02.2022

ДОПОМОГА

Працівники відділення денного перебування КУ «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської ради надають допомогу тим, хто перебуває на обліку в установі, освоїти застосунок «Дія» та підтягнути сертифікат про вакцинацію.

14:21:00 10.02.2022