Гранти, конкурси, програми

ФОНД КОНРАДА АДЕНАУЕРА

Починаючи з 1994 року, Представництво Фонду Конрада Аденауера в Україні супроводжує процес політичних та економічних перетворень в Україні.

15:21:30 04.06.2021

МІЖНАРОДНИЙ ВИШЕГРАДСЬКИЙ ФОНД

Допомога громадським організаціям, органам місцевого самоврядування, школам та університетам у втіленні проєктів, що покращують рівень життя громад.

15:12:26 04.06.2021

ГОРИЗОНТ 2020

Найбільша Рамкова програма Європейського Союзу з фінансування науки та інновацій із загальним бюджетом близько 80 мільярдів євро.

15:09:16 04.06.2021

ГЛОБАЛЬНИЙ ФОНД ДЛЯ ЖІНОК

Фонд-грантодавець, що підтримує жіночі правові групи в усьому світі, чия діяльність спрямована на поліпшення становища жінок і дівчаток в області викорінювання насильства над жінками, підвищення доступу до освіти та забезпечення економічної незалежності.

14:56:27 04.06.2021

ПРОГРАМИ FULBRIGHT

Програма імені Фулбрайта, спонсорована урядом США та адміністрована Інститутом Міжнародної Освіти (IIE), дає можливість навчатися, викладати та проводити дослідження, обмінюватися ідеями та сприяти пошуку рішень складних глобальних викликів.

14:53:39 04.06.2021