Військовий облік

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН

Третій відділ Конотопського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки інформує про набір громадян для проходження служби в складі окремого піхотного батальйону, який базуватиметься  на території Сумської області.

13:15:30 18.07.2023

ВИКОНАННЯ ЗАХОДІВ З МОБІЛІЗАЦІЇ ОБГОВОРИЛИ НА ОНЛАЙН-НАРАДІ

На зв'язку з керівництвом району та представниками Конотопського РТЦК та СП були посадові особи Путивльської громади разом з оператором відділення обліку мобілізаційної роботи третього відділу Конотопського РТЦК та СП Ігорем БАКАЄВИМ.

15:54:53 06.07.2023

НАРАДА ЩОДО ВЕДЕННЯ ВІЙСЬКОВОГО ОБЛІКУ

Сьогодні працівники виконавчого комітету Путивльської міської ради, відповідальні за бронювання та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних і резервістів разом з представником третього відділу Конотопського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки взяли участь в онлайннараді щодо ведення військового обліку та бронювання.

15:54:33 11.05.2023

У ГРОМАДІ ВИВЧАЮТЬ НОВОВВЕДЕННЯ ЩОДО ОБЛІКУ ВІЙСЬКОВОЗОБОВ'ЯЗАНИХ

У Путивльській міській раді відбуласяь нарада за участі представників третього відділу Конотопського РТЦК та СП, присвячена змінам у законодавстві, що відбулись у відповідності до постанови КМУ від 30.12.22 р. №1487.

15:12:52 16.03.2023

ПЕРЕТВОРИ СВОЮ ЛЮТЬ НА ЗБРОЮ

Бажаєш захистити своїх рідних і остаточно вигнати окупанта з української землі? Долучайся до штурмової бригади Національної поліції України «Лють» і до інших штурмових бригад «Гвардії наступу».

16:17:40 06.03.2023

ІНФОРМУЄМО

Міністерством оборони України спільно з ТОВ «Елекс» та ТОВ «Разом Софтвер» було розроблено мобільний додаток «Джура».

08:11:30 06.03.2023

ГВАРДІЯ НАСТУПУ

Україна готується остаточно вигнати окупантів зі своєї землі, для цього почалося формування штурмових бригад «Гвардія Наступу».

13:18:09 24.02.2023