Відділення денного догляду дітей з інвалідністю

БАГАТО МАЄМ МИ ТУРБОТ, БО В НАС Є СВІЙ ГОРОД

Справжні городні клопоти мають і вихованці відділення соціальної реабілітації дітей з інвалідністю КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради.

13:19:26 22.03.2023

ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ - ВЕСЕЛЕ ДИТЯЧЕ СВЯТО

Смачними "миколайчиками", зробленими та оздобленими власноруч, зустрічали свято вихованці відділення соціальної реабілітації дітей з інвалідністю КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради.

15:50:53 20.12.2022

ДЯКУЄМО ВСІМ ПРИЧЕТНИМ

Уже традиційно, щороку на початку грудня за сприянням міського голови, дітки, що мають інвалідність, нашої громади отримують солодощі.

13:51:13 20.12.2022

ПІДТРИМКА ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Адміністрація, педагогічний колектив, батьки та вихованці відділення соціальної реабілітації КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради висловлюють подяку Церкві Адвентистів Сьомого дня за придбання канцелярських товарів для повноцінного та якісного навчання дітей з інвалідністю.

10:21:30 06.12.2022

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ

З нагоди міжнародного дня людей з інвалідністю, якій відзначається 3 грудня, у ''Центрі надання соціальних послуг '' з 15 по 30 листопада проводилася благодійна акція "Подаруй красу".

15:46:30 02.12.2022