Останнім часом в Telegram почастішали випадки шахрайства, пов’язані з використанням так званого "компромату". Шахраї застосовують методи соціальної інженерії, щоб змусити користувачів переходити за шкідливими посиланнями та втрачати доступ до своїх акаунтів.
Співробітник несе відповідальність за свою присутність на робочому місці, адже злагоджена робота команди залежить від внеску кожного. Однак бувають ситуації, коли людина не може виконувати свої обов’язки через об’єктивні та вагомі причини.
У боротьбі з фейковими новинами та пропагандою є кілька перевірених методів, які допомагають зберегти критичне мислення та не потрапити під маніпуляції. Експерти радять застосовувати такі стратегії:
Бажання зазначених категорій працівників щодо вибору часу відпустки повинні бути враховані роботодавцем не лише під час складання графіка відпусток, а й після його затвердження:
Відповідно до розпорядження голови Конотопської районної адміністрації – начальника районної військової адміністрації відбулася перевірка стану ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних і резервістів, які працюють в апараті виконавчого комітету Путивльської міської ради.
У сучасному світі ми постійно стикаємося з новинами та публікаціями іноземними мовами. Facebook пропонує зручну функцію автоматичного перекладу, але чи можна йому довіряти?
У часи інформаційної війни та численних маніпуляцій у соціальних мережах важливо навчитися відрізняти реальних користувачів від ботів і тролів, які часто використовуються для поширення фейкової інформації, дезінформації та маніпуляцій. Розпізнавання цих акаунтів допомагає зберігати інформаційний простір чистим і уникати впливу на суспільну думку. Ось кілька ознак, за якими можна визначити, чи перед вами бот, чи троль.
У часи війни, коли Україна бореться не лише на полі бою, але й на інформаційному фронті, важливо розуміти, чому не варто вступати в дискусії з акаунтами, що підтримують проросійську пропаганду. Вони не завжди прагнуть до конструктивного обговорення чи до пошуку істини. Ось кілька причин, чому спілкування з такими акаунтами часто не є корисним.
В умовах війни українці стикаються з безпрецедентним емоційним навантаженням. Постійний стрес, тривога за близьких та невизначеність майбутнього можуть негативно впливати на психічне здоров'я. Експерти надають низку рекомендацій, які допоможуть впоратися зі стресом та підтримати емоційну рівновагу.
Під час війни росії проти України інформаційна складова стала одним із ключових фронтів. Фейки, створені за допомогою штучного інтелекту (ШІ), стали потужною зброєю, яка використовується для дезорієнтації, маніпуляцій і підриву довіри до правдивої інформації.
11:30:11 27.01.2025
Код для вставки на сайт
Вхід для адміністратора
Авторизація в системі електронних петицій
Реєстрація в системі електронних петицій
Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності