РЕВ’ЯКИНСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ

ЕКОНОМИМО ЕНЕРГОРЕСУРСИ

В адмінбудівлі Рев'якинського старостинського округу цього сезону відмовилися від газового опалювання.

12:45:42 18.11.2022

ДЯКУЄМО ЗА ОПЕРАТИВНІСТЬ

Сьогодні незважаючи на важкі погодні умови виїхала бригада "Райсількомунгосп" під керівництвом Валькова Г.І. та відремонтувала порив водопровідної труби в селі Сімейкине Рев’якинського старостинського округу.

12:24:33 18.11.2022

УСУНЕННЯ ПОРИВУ

Наразі питання стало чітким: у системі водопостачання в селі Веселе по вулиці Партизанська порив, що спричиняє втрату води в мережі.

11:27:45 22.08.2022

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ

Зараз так потрібна допомога нашим воїнам подолати ворога, і кожен, як може, наближає перемогу. Жителі села Веселе зібралися задля благодійної акції "Путивльщина в підтримку ЗСУ".

13:46:44 12.08.2022

ПОВСЯКДЕННІ КЛОПОТИ

Сьогоднішній день, незважаючи на погодні умови, на території с.Веселе Рев'якинського старостинського округу проводилася робота з покосу трави та бур'янів на території села.

10:06:09 10.08.2022