РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ

Дата: 12.08.2022 13:46

Зараз так потрібна допомога нашим воїнам подолати ворога, і кожен, як може, наближає перемогу. Жителі села Веселе зібралися задля благодійної акції "Путивльщина в підтримку ЗСУ".

На концерті за участю артистів Путивльського будинку культури лунали українські народні музичні твори, які кріпили патріотичний дух у цей непростий час.

Глядачі оплесками висловили вдячність команді Путивльського будинку культури за незабутні емоції та організацію заходу. Усі зібрані кошти на благодійному заході в сумі 4260 грн будуть передані на потреби путивльським військовим. Велика подяка всім, хто долучився до акції. Ми віримо в стійкість та незламність наших воїнів і будемо разом йти до перемоги.

Слава ЗСУ!

Слава Україні! Героям Слава!