П’ятиденні туристичні маршрути

Пропозиції туристичних маршрутів

в державному історико-культурному заповіднику у м. Путивлі

(5-денний тур)

1-й день

- Експозиція краєзнавчого музею. Городок (стародавнє городище, пам`ятник Ярославні).

- Пам`ятники архітектури Путивля (Спасо-Преображенський собор, Молчанський монастир (собор  Різдва  Пресвятої Богородиці з кімнатою Лжедмитрія, трапезна з фортечною баштою та фрагментом оборонного муру і Молчанська ікона Пресвятої Богородиці, список XVIII ст.). Церква Миколи Козацького, торгові ряди), пам’ятник С.А. Ковпаку на Нікольській гірці.

• Обід.
  • Відпочинок на річці Сейм (рухливі ігри)
  • Вечеря. Відпочинок.

2-й день

- Церква Різдва Пресвятої Богородиці в с. Нова Слобода.

-  Софроніївський монастир (Покровська  надбрамна церква, настоятельський корпус з церквою Іллі Пророка, трапезна, печерний комплекс з келіями, церквою Ісуса Христа тощо).

-  Меморіал жертвам фашизму  в с. Нова Слобода з каплицею “Дзвін скорботи”.

- Обід та відпочинок (ловля риби, катання на катамарані) с. Калище.

• Повернення до міста. Вечеря. Відпочинок.

3-й день

- Меморіальний комплекс у Спадщанському  лісі (стела “Народні месники”, “Алея Героїв”, монумент “Партизанська слава”, партизанські землянки тощо).

• Музей Партизанської слави.
  • Музей зброї та військової техніки
  • Обід. Партизанський кухня.
  • Відпочинок на березі Сейму, в с. Красне.
  • Повернення до міста. Вечеря.Відпочинок.

4-й день

- Екскурсія до м. Глухова (експозиція краєзнавчого музею,Анастасіївський кафедральний собор,водонапірна башта, архітектурний ансамбль на Київо-Моськовській вулиці, Глинська пустинь) .

- Обід. Монастирська трапеза.

- Повернення до Путивля.

- Вечеря . Відпочинок.

5-й день

-  Екскурсія до м. Батурин (будинок генерального судді В. Кочубея, палац К.            Розумовського, музей археології,  цитадель Батуринської фортеці)