ПУТИВЛЬСЬКА ГРОМАДА
Сумська область, Конотопський район

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ ІНІЦІЮЄ ЗМІНИ ДО ЗАКОНОДАВСТВА, ЯКІ ДОЗВОЛЯЮТЬ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ ОТРИМУВАТИ СПРАВЕДЛИВУ АВТОРСЬКУ ВИНАГОРОДУ ЗА СТВОРЕНИМИ НИМИ ТЕХНОЛОГІЧНИМИ РІШЕННЯМИ ДЛЯ АРМІЇ. ТАКІ РОЗРОБКИ ДОПОМАГАЮТЬ НИЩИТИ ВОРОГА ТА ПОСИЛЮЮТЬ ОБ

Дата: 21.03.2025 11:23
Кількість переглядів: 24

Що змінилося?

Винахідники у війську отримують немайнові права на свої розробки (авторство, збереження цільності).

Майнові права (використання, ліцензування) набуватиме держава, що дозволяє ефективно масштабувати інновації.

Військовослужбовці отримуватимуть грошову винагороду за створення нових технологій.

Чому це важливо?

Сьогодні українські військові працюють у наукових установах, технічних майстернях та на полі бою, створюючи інновації, що змінюють підхід війни.

Проте їх права на інтелектуальну власність залишаються незахищеними.

Нові законопроєкти №13110 та №13111 закликають виправити цю проблему та забезпечити авторам справедливу компенсацію.

«Ми прагнемо гарантувати гідну винагороду тим, хто своїм розумом і талантом створює технологічну перевагу на фронті», – зазначив заступник міністра оборони України Валерій Чуркін.

Ці зміни стануть першим кроком до оновлення нормативної бази у сфері інтелектуальної власності у війську.

Розвиваємо оборонні технології! Наближаємо перемогу!

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь