СИЛА В ЄДНОСТІ ТА ТУРБОТІ

Дата: 05.09.2024 16:24

Студенти «Університету ІІІ віку» КУ «Центр надання соціальних послуг» дружно виготовляють маскувальні сітки для наших захисників і захисниць, працюючи заради спільної мрії – перемоги.

Такий волонтерський рух надихає на нові досягнення, а їх вироби допомагають зберегти життя українським військовослужбовцям.

Як зазначають самі майстрині, що маскувальні сітки на фронт необхідні постійно, особливо це відчутно під час зміни сезонів. Тому наразі наперед уже планують свою продуктивну діяльність, з вірою в перемогу та Україну.