МІНІГРАНТИ ДЛЯ ГРОМАД З МЕТОЮ ПІДТРИМКИ ВПО ТА ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД АГРЕСІЇ

Дата: 23.07.2024 15:25

Благодійний фонд «Право на захист» за підтримки UHF реалізовував пілотний проєкт «Мінігранти для громад з метою підтримки ВПО та постраждалих від агресії», у якому взяли участь 5 областей. Багато громад продемонстрували великий інтерес і представили якісно заповнені проєкти, проте було обрано лише 25 заявок, у тому числі й проєкт КУ «ЦНСП» Путивльської міської ради.

На даний момент часу КУ «ЦНСП» Путивльської міської ради вже підписала договір та отримала кошти в розмірі 120 000 грн на облаштування приміщення для надання комплексної послуги життєстійкості.

Завдяки цьому проєкту кожен житель Путивльскої громади буде мати змогу отримати послугу життєстійкості, яка полягає у формуванні навичок подолання стресу, підтримки ментального здоров’я та внутрішньої рівноваги, стабілізації емоційного стану.