РОБОТА БЕЗ БАР’ЄРІВ

Дата: 19.07.2024 13:03

Сумська обласна служба зайнятості пропонує унікальну можливість для роботодавців – компенсацію за облаштування робочих місць для людей з інвалідністю. Це ваш шанс підтримати людей з обмеженими можливостями та отримати фінансову допомогу!

Які суми компенсацій?

• До 106,5 тисяч гривень – за облаштування робочого місця для особи з інвалідністю I групи.
  • До 71 тисячі гривень – за облаштування робочого місця для особи з інвалідністю II групи.

Що компенсується?

• Компенсуються фактичні витрати на придбання меблів, транспортних засобів, комп'ютерів та програмного забезпечення, брайлівських клавіатур та портативних пристроїв тощо.

Як отримати компенсацію?

• Онлайн через портал "Дія":
  • Зареєструйтеся або авторизуйтеся у кабінеті користувача.
  • Заповніть заяву, вказавши дані про працевлаштовану особу з інвалідністю та облаштоване робоче місце.
  • Додайте копії документів, що підтверджують працевлаштування, групу інвалідності та придбання обладнання.
  • Перевірте та підпишіть заяву електронним підписом.
  • Очікуйте на повідомлення про надання компенсації у особистому кабінеті та на пошту.

Офлайн у центрі зайнятості:

• Зверніться до центру зайнятості за місцем провадження діяльності.
  • Напишіть заяву щодо надання компенсації.
  • Додайте документи, що підтверджують працевлаштування особи з інвалідністю та придбання допоміжних засобів.
  • Очікуйте зворотний зв'язок про прийняте рішення.
  • Термін подачі заяви: 90 календарних днів з дня працевлаштування людини з інвалідністю.
  • Процес отримання результату:
  • Рішення про надання компенсації приймається протягом 10 робочих днів.
  • Повідомлення надсилається роботодавцю протягом 3 календарних днів.
  • Компенсація виплачується на рахунок роботодавця протягом 5 робочих днів з дня прийняття рішення.

Детальніше про послугу: https://is.gd/JODgcr

Для консультацій та вирішення питань, звертайтеся до безкоштовного call-центру (044) 244 94 22

Онлайн-підтримка також доступна у Телеграмі: https://t.me/sumyosz

Ми разом із вами на шляху до нових можливостей!