ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН, ЯКІ РОЗМІСТИЛИ ВПО

Дата: 19.07.2024 09:30

Управління ЦНАП виконавчого комітету Путивльської міської ради повідомляє, що з заявами на виплату компенсації за прихисток внутрішньо переміщених осіб звернулось 34 власника житлових приміщень, у яких у червні місяці проживали 70 ВПО.

У цілому за минулий місяць значно зменшилась кількість внутрішньо переміщених осіб, за яких власники житла отримують компенсацію за їх проживання. Так 4 власники повідомили про припинення розміщення ВПО та 3 заявника не звертались з заявою на отримання компенсації. За червень 2024 року нараховано компенсації на загальну суму майже 29,9 тисяч гривень.

Нагадуємо, що заява на отримання компенсації за розміщення ВПО подається до ЦНАПу протягом 5 днів після закінчення звітного місяця у паперовій або електронній формі.