ДЛЯ ВИРІШЕННЯ НАГАЛЬНИХ НЕВІДКЛАДНИХ ПИТАНЬ ДІЯЛЬНОСТІ ГРОМАДИ ПРОВЕДЕНО ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 18.07.2024 15:30

Депутатами розглянуто ряд необхідних і важливих питань, а саме: про зміни до бюджету Путивльської громади, про зміни до структури комунальної установи «Центр надання соціальних послуг», виплату матеріальної допомоги сім’ям загиблих військовослужбовців, затверджено План трансформації мережі закладів загальної середньої освіти на період до 2027 року та інше.

Додатково депутати обговорили безпекову ситуацію на дорогах м.Путивль. Депутат міської ради Олександр ТЕЛЬОНКОВ проінформував присутніх про ситуацію руху автотранспорту по вул.Слобідська, виникнення небезпечних моментів та їх попередження. З метою недопущення та уникнення загроз ДТП у подальшому обранцями громади вирішено звернутися до відділення поліції № 2 (м.Путивль) Конотопського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області щодо посиленого контролю за ділянкою дороги по вул.Слобідська та проведення роз’яснювальної роботи серед водіїв.

Секретар Путивльської міської ради Олександр ЛИТВИНОВ подякував депутатам за злагоджену та оперативну роботу на сесії Путивльської міської ради.