СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПОВНОЛІТНІХ ОСІБ : ЗАСІДАЛА ОПІКУНСЬКА РАДА

Дата: 15.07.2024 11:17

12 червня під головуванням заступника міського голови Лариси ПРИЗ відбулося засідання опікунської ради при виконавчому комітеті міської ради з питань забезпечення прав та інтересів повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права і виконувати обов’язки.

Присутні розглянули питання щодо надання до суду висновку про призначення опікуна недієздатній особі та надання дозволу на укладання договору про поділ спадкового майна від імені недієздатної особи. За підсумками обговорення були прийняті позитивні рішення.

Нагадуємо, відповідно до покладених завдань опікунська рада забезпечує соціальний захист повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права і виконувати обов’язки, недієздатних осіб, їх особистих ,майнових, житлових прав та інтересів.