МЕДИЧНА ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

Дата: 10.07.2024 15:32

У рамках заходів щодо підтримки України в період воєнного стану заклади дошкільної та загальної середньої освіти Путивльської міської ради отримали 45 аптечок першої допомоги, переданих до Сумської області як гуманітарна допомога від Представника Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Це надало змогу покращити матеріальну базу закладів освіти щодо надання медичної допомоги учасникам освітнього процесу в умовах воєнного стану.

Заклади освіти отримали аптечки першої медичної допомоги, які укомплектовані матеріалами для надання першої допомоги при кровотечах, травмах і опіках. Ця ініціатива є надзвичайно важливою в шкільному середовищі. Дуже сподіваємося, що вони не стануть нам у нагоді, але потрібно бути готовими, оскільки освітянам довіряють найдорожче – дітей.