СБУ ОТРИМАЛА НОВІ ДОКАЗИ, ЯКІ ПІДТВЕРДЖУЮТЬ, ЩО РОСІЯ УДАРИЛА ПО «ОХМАТДИТУ» РАКЕТОЮ Х-101

Дата: 09.07.2024 14:08

Зокрема, на місці трагедії знайдено уламок двигуна крилатої ракети Х-101. Окрім того, слідчі СБУ виявили:

• уламок механізму розкриття крил ракети Х-101;
  • уламок блоку постановки завад ракети Х-101;
  • середню частину корпусу крилатої ракети Х-101 (на фото під завалами);
  • обтікач хвостового відсіку і уламок гідроблоку крилатої ракети Х-101;
  • уламки кожуха двигуна крилатої ракети Х-101 із відображенням інвентарного (внутрішня сторона) та серійного номерів (зовнішня сторона), фото яких ми офіційно публікували вчора.

Також завдання удару по дитячій лікарні «Охматдит» саме КР авіаційного базування Х-101 зафіксовано матеріалами об'єктивного контролю за допомогою радарів.

Джерело: https://t.me/SBUkr/12348