ЧИ ЗНАЛИ ВИ, ЩО БІЛЬШЕ 70% ПОКУПЦІВ НАДАЮТЬ ПЕРЕВАГУ УКРАЇНСЬКИМ ТОВАРАМ

Дата: 01.07.2024 08:53

Підприємці, це означає, що шанси купівлі ваших товарів збільшаться, якщо ваш товар буде промаркований логотипом «Зроблено в Україні».

Тому, пропонуємо вам завантажити лого «Зроблено в Україні» з сайту державної програми ( в першому коментарі) і промаркувати ним власну продукцію.

А ще будемо раді, якщо ви опублікуєте в своїх соцмережах фото чи відео зі своїм товаром разом з нашим лого, і тегнете нас А ми обов’язково розповімо про вас.

До речі, наприкінці 2022 року цей відсоток був нижчим — тоді 69% покупців зазначали, що надають перевагу вітчизняним виробникам.