КРАСІЛОВ ВІКТОР МИКОЛАЙОВИЧ

Дата: 15.09.2023 15:18

КРАСІЛОВ ВІКТОР МИКОЛАЙОВИЧ

(25.10.1970 року народження)

олдат резерву взводу запасної батареї)

Помер 08.09.2023 під час проходження військової служби

Народився  Віктор Михайлович у м.Гірське, що на Луганщині. Навчався в середній школі в м.Золоте Луганської області. Після свою освіту продовжив здобувати в сільськогосподарському училищі, де отримав освіту тракториста.

Опісля була служба в армії строком у два роки. Відслуживши, Віктор Михайлович влаштувався працювати до шахти «Райдуга».  До роботи завжди підходив з особливою відповідальністю та цілеспрямовано виконував свої обов’язки. Свій трудовий шлях з 1994 року продовжив за фахом будівельника, де теж з уважністю підходив до справи.

У 2000 році Віктор Михайлович разом зі своїми батьками прийняв важливе рішення та переїхав до села Зарічне, на рідну землю батька. Уже тут  він продовжив працювати будівельником і всіляко, як міг, допомагав односельцям. Віктор Михайлович завжди був радісним, життєлюбним і енергійним. Завдяки своїй відкритості мав багато друзів і знаходив радість  у спілкуванні з людьми.

З липня 2022 року був призваний за мобілізацією до лав Збройних Сил України.

Помер 08 вересня 2023 року при проходженні військової служби. Похований у с.Зарічне.