СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ОКРЕМИХ КАТЕГОРІЙ НАСЕЛЕННЯ: ЗАСІДАЛА КОМІСІЯ З НАДАННЯ ТА ВИПЛАТИ ОДНОРАЗОВОЇ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ЗА ПИСЬМОВИМ ЗВЕРНЕННЯМ ГРОМАДЯН

Дата: 21.06.2024 15:22

20 червня відбулося засідання комісії з надання та виплати одноразової матеріальної допомоги за письмовим зверненням громадян за рахунок коштів міського бюджету Путивльської міської ради.

Під головуванням заступника міського голови Лариси ПРИЗ комісія розглянула 16 заяв, які надійшли до виконавчого комітету Путивльської міської ради щодо надання одноразової матеріальної допомоги. За результатами розгляду звернень 2 заяви було вирішено позитивно, на 14 заяв буде надано письмове роз’яснення. Хочемо нагадати, що згідно з підпунктом 3.1 пункту 3 Порядку надання та виплати одноразової матеріальної допомоги за письмовими зверненнями громадян, допомога на лікування жителям Путивльської міської територіальної громади надається тільки в разі:

- первинного виявлення онкозахворювання, у період рецидиву та проходження спеціального лікування;

- захворювання в гострій фазі з тяжким перебігом;

- орфанних захворювань, які потребують специфічного лікування.