СОЦІАЛЬНА ПОСЛУГА «МУНІЦИПАЛЬНА НЯНЯ» РОЗШИРЮЄТЬСЯ ДЛЯ НОВИХ КАТЕГОРІЙ ДІТЕЙ

Дата: 13.06.2024 15:18

Відтепер родини переселенців та особи, які проживають з дітьми на територіях, де неможливо забезпечити повноцінну роботу закладів дошкільної освіти, мають право скористатися цією послугою.

Батьки можуть укласти угоду/договір з фізичною, юридичною або особою-підприємцем, які надають послуги догляду за дітьми та отримати компенсацію частини заробітної плати няні від держави.

У 2024 році орієнтовний середньомісячний розмір відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною віком до трьох років складає 7 100 гривень.

Детальніше ознайомитися з переліком категорій дітей можна нижче.