ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ВИЗНАЧЕННЯ СУБ’ЄКТА ГОСПОДАРЮВАННЯ НА ЗДІЙСНЕННЯ ОПЕРАЦІЙ ІЗ ЗБИРАННЯ ТА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ

Дата: 12.06.2024 16:20

Конкурс проводиться відповідно до вимог Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 3 статті 33 Закону України «Про управління відходами», «Порядку проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2023 р. № 918, постанови Кабінету Міністрів України  від 08 серпня 2023 № 835 «Про затвердження Правил надання послуги з управління побутовими відходами та типових договорів про надання послуги з управління побутовими відходами», рішення виконавчого комітету Путивльської міської ради «Про проведення конкурсу щодо визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території м. Путивль Путивльської міської територіальної громади Конотопського району Сумської області» від 12.06.2024 року.

Детальніше можна прочитати у прикріпленому документі - ДОКУМЕНТ