ДОРОГІ ДІТИ, СЬОГОДНІ УКРАЇНА РАЗОМ З УСІМ СВІТОМ ВІДЗНАЧАЄ ДОБРЕ Й РАДІСНЕ СВЯТО - ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 01.06.2024 11:11

Ви є нашим найдорожчим скарбом, гордістю та радістю, незламним стимулом до перемоги, потужним  майбутнім української держави.

У цей святковий день зичу кожному з вас миру й добра, міцного здоров’я, безмежного щастя, успіхів, радісного й веселого літнього  відпочинку та здійснення найзаповітніших мрій.

Нехай Господь надихає вас лише на добрі справи і вчинки, а янгол-охоронець завжди оберігає кожну родину та кожен дім.

Путивльський міський голова                             Костянтин ГАВРИЛЬЧУК