У СУМАХ ЗАПРАЦЮВАВ ПЕРШИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ОФІС ПІДТРИМКИ МАЛОГО І МІКРОБІЗНЕСУ “ЗРОБЛЕНО В УКРАЇНІ”

Дата: 07.05.2024 13:13

Відкриття офісу відбулося за участі Першого віцепрем’єр-міністра України - Міністра економіки України Юлії Свириденко.

Це місце де підприємці або ті, хто планують зайнятися бізнесом можуть отримати інформацію, консультації та допомогу в оформленні документів, написанні бізнес-планів, подачі документів на гранти та інші програми підтримки малого і мікробізнесу.

Зокрема це стосується умов отримання гранту “Власна справа», гранту для ветеранів, ветеранок, їхніх дружин та чоловіків, компенсації за облаштування робочих місць для людей з інвалідністю, компенсації за працевлаштування внутрішньо-переміщених осіб, ваучерів на навчання працівників, програми навчання та перенавчання у Центрах профтехосвіти, кваліфікована допомога із пошуком та підготовкою кадрів та інші.

Даний офіс запрацював щоб створити сприятливі умови для розвитку малого та середнього бізнесу в Сумській області, допомогти підприємцям регіону у подоланні викликів та досягненні успіху.

Офіс працює на базі Сумської філії Сумського обласного центру зайнятості центру зайнятості за адресою: м. Суми, вул. Степана Бандери,45

Для консультацій та вирішення питань, звертайтеся до безкоштовного call-центру (044) 244 94 22. Онлайн-підтримка також доступна у Телеграмі: https://t.me/sumyosz