ДО МІСЦЯ ВІЧНОГО СПОЧИНКУ ПРИЄДНАВСЯ ЩЕ ОДИН ЯНГОЛ

Дата: 08.04.2024 10:30

Востаннє прощалися з воїном-захисником Владиславом СТЕШКОВИМ.

Життя Владислава безповоротно обірвалося. Йому назавжди залишилося 25 років.

Народився в 1998 році та виріс захисник у с.Манухівка, шкільні роки пролетіли в рідному селі.

Подальшу фахову освіту здобував у Путивльському педагогічному коледжі та Сумському педагогічному університеті ім. А.С.Макаренка за спеціальністю «Фізичне виховання».

Владислав завжди цікавився спортом і займався легкою атлетикою, здобув понад 50 нагород з чемпіонатів різних рівнів.

Владислав Стешков мав активну життєву позицію, був дуже товариським, його любили друзі, колеги та односельці.

Найдорожчою у світі людиною для Влада була мама – Віталіна Леонідівна.

Удома в загиблого героя залишилися люблячі батьки та брат.

Мобілізований до лав Збройних Сил України Владислав Стешков був у грудні 2022 року, служив старшим сапером інженерно-саперського відділення.

Загинув захисник 3 квітня 2024 року, виконуючи бойове завдання, у ході бойових дій на запорізькому напрямку.

Громада сумує разом з родиною в тяжкі хвилини скорботи. Висловлюємо найщиріші співчуття та низько вклоняємося пам’яті полеглого героя.

Нехай душа загиблого Владислава знайде вічний спокій, а світла пам’ять збережеться в серці кожного з нас.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису