ДОСТУПНІСТЬ ДЕРЖАВНИХ СЕРВІСІВ

Дата: 04.04.2024 16:12

Юристкою Путивльського бюро правової допомоги Ганною ПІЮК було проведено захід для працівників КУ «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської ради та для осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах на тему: «Доступність державних сервісів».

Під час заходу юристка говорила про державну програму доступності та безбар’єрності, метою якої є зробити цифрові сервіси максимально доступними для всіх українців та переваги цифровізації.

Незважаючи на воєнний стан і складнощі, з якими стикається країна, розвиток сфери державних послуг в Україні триває. Для багатьох українців сьогодні цифрові сервіси стали головним джерелом отримання інформації та послуг.