ПРО АТЕСТАЦІЮ ФАХІВЦІВ ЦПРПП

Дата: 26.03.2024 16:30

26 березня 2024 року колектив Комунальної установи «Путивльський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Путивльської міської ради взяв участь у черговій онлайн-зустрічі професійної спільноти працівників центрів професійного розвитку педагогічних працівників України. Захід організовано Українським інститутом розвитку освіти.

Темою зустрічі була організація атестації фахівців центрів. Учасники спільноти детально розглянули умови проведення чергової та позачергової атестації, підвищення кваліфікації працівників, організацію роботи атестаційної комісії, документи, які може надавати працівник центру на розгляд атестаційній комісії, умови перенесення атестації та інше. У групах більш глибоко опрацьовували ці питання.

Фахівці центрів також отримали консультацію від юриста.

Дякуємо Українському центру розвитку освіти і особисто Ірині НОВИК за організацію таких зустрічей, надання роз’яснень, допомоги та підтримку центрів.