ПУТИВЛЬСЬКА ГРОМАДА ВОСТАННЄ ПОПРОЩАЛАСЯ З ВОЇНОМ-ЗАХИСНИКОМ

Дата: 07.03.2024 16:22

Кривава війна без жалю забрала життя Андрія  АРБУЗОВА (1976 року народження) - нашого захисника, відважного воїна, мужнього бійця, який боронив українську державу від російського окупанта.

Непоправне горе переживає громада, в одну мить родина втратила люблячого сина, чоловіка та дбайливого батька, а рідні та близькі – надійного друга й вірного побратима.

З початком повномасштабного вторгнення рф Андрій Олександрович пішов до лав Збройних Сил України у квітні 2022 року, без вагань ставши на захист Батьківщини.

Страшна звістка про смерть сколихнула всіх нас 2 березня 2024 року, обороняючи українські кордони, Андрій АРБУЗОВ загинув на Донеччині.

Удома в полеглого захисника залишилися мати, дружина, син і донька.

Під моторошне виття сирени все місто проводжало Андрія Олександровича в останню путь, саме в цей час лунали гучні звуки обстрілів українського нескореного прикордоння.

Кожен загиблий воїн – це болючий шрам на душі кожного з нас.

Висловлюємо щирі співчуття родині полеглого Героя. Сумуємо разом із рідними, низько схиляємо голови в скорботі.

Світла пам’ять про Андрія АРБУЗОВА назавжди збережеться в наших серцях.

Герої не вмирають, вони навічно вписують своє ім'я в історію боротьби українського народу.