СТРАШНА ВІЙНА БЕЗ ЖАЛЮ ЗАБРАЛА ЖИТТЯ НАШОГО ГЕРОЯ – ЗАХИСНИКА

Дата: 08.02.2024 16:29

З глибоким сумом Путивльська громада попрощалася з полеглим воїном Богданом РЕМНЬОВИМ.

Ремньов Богдан Вікторович народився та виріс у с.Пруди.

Навчався в Путивльській ЗОШ № 2 ім. Г.Я.Базими. По закінченню школи подальшу фахову освіту здобував у Путивльському коледжі СНАУ за спеціальністю «Харчові технології».

У 2019 році призваний до лав Збройних Сил України, служив у Національній гвардії України.

У квітні 2022 року, після початку повномасштабного вторгнення російських окупантів, Богдан одним з перших пішов добровольцем до роти охорони. У лавах ЗСУ виконував обов’язки навідника.

Загинув на Донеччині 3 лютого внаслідок здійснення обстрілу ворогом позицій підрозділу.

Вірним другом, справедливим, відкритим і доброзичливим, завжди готовим підтримати в скрутну хвилину – саме таким Богдана запам’ятали побратими,  односельці, друзі та близькі.

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти невимовний біль і гіркоту втрати найдорожчого – рідної людини.

Путивльська громада висловлює щирі співчуття родині й близьким Богдана. Сумуємо разом у тяжкі хвилини скорботи.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в серці кожного з нас.