«ПЛІЧ-О-ПЛІЧ. РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО»

Дата: 30.01.2024 08:10

З метою залучення школярів до зайнять спортом, можливості проявити себе, підтримати один одного та сформувати патріотичну свідомість через спорт в Україні стартував наймасштабніший проєкт для школярів.

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги", який реалізовується за ініціативи Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО.

26 січня юнаки та дівчата Путивльського ліцею N 2 ім. Г.Я. Базими на базі Путивльського педагогічного фахового коледжу взяли участь у І етапі змагань під гаслом проєкту «Пліч-о-пліч. Разом переможемо».

Організаторами зустрічі стали досвідчені тренери Тетяна АЗАРЕНКО та Артем ФАТЕЄВ, а до суддівства були залучені студенти коледжу, які на даний час проходять переддипломну практику у ЗЗСО.

Юні баскетболісти та волейболісти з задоволенням провели час і вкотре впевнилися, що успішна гра команди залежить від злагодженої комунікації між всіма гравцями.

Спортивна молодь разом зі своїми наставниками дякує Збройним Силам України за можливість займатись спортом і розвиватись.

Віримо у майбутнє.

Разом до Перемоги.