РОДИННА ЗУСТРІЧ ВОЛОНТЕРІВ БО "ПОТУЖНИЙ ТИЛ" З НАШИМИ БІЙЦЯМИ-ПУТИВЛЯНАМИ НА ФРОНТІ

Дата: 29.01.2024 08:55

Завдяки великим спільним зусиллям відбулася чергова поїздка до наших захисників.

Незвертаючи уваги на ризик, повний бус допомоги на 800-1000 кг подолав велику відстань недарма, бо приємно було бачити радість в очах наших захисників.

- Дякуємо. Ми наче вдома побували, - каже один з військових.

Відвідали бійців у Харківській обл. (Борова, Ізюм) та Донецькій обл. (Слов'янськ, Покровськ). Передали хлопцям домашній затишок, подарунки, смаколики й інші необхідні речі.

Наше завдання - допомагати та підтримувати, тому БО "Потужний тил" продовжує збирати, шукати, готувати все необхідне для наших хлопців-захисників, які здобувають перемогу.

Разом наближаємо перемогу, бо разом ми сильні.

Слава Україні!

Героям Слава!