ПРО НАВЧАННЯ ВЕТЕРАНІВ

Дата: 17.01.2024 17:13

Для активної участі в процесі розбудови та відбудови країни після перемоги, адаптації ветеранів до цивільного життя на базі Сумського національного аграрного університету створено Бізнес школу, офіційне відкриття якої заплановано наприкінці січня 2024 року. Уже в березні Бізнес-школа планує прийняти перших слухачів з числа Захисників та Захисниць України за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Підприємництво та бізнес-планування».

Метою програми є забезпечення набуття теоретичних та практичних навичок ведення бізнесу за сучасних умов та викликів. Навчання для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та членів їх сімей – безоплатно. Умови, термін навчання, контакти координатора додаються.

Зацікавлених осіб, які бажають пройти навчання в Бізнес школі, просимо зателефонувати за номером +380958741190.

Детальніше про навчання можна дізнатися:

Програма 1

Програма 2