ОБЛАСНИЙ БАЛ ЛІДЕРІВ ДИТЯЧОГО САМОВРЯДУВАННЯ ТА ТВОРЧО ОБДАРОВАНОЇ МОЛОДІ: СВЯТКОВИЙ ВЕЧІР ВИШУКАНОСТІ ТА ТАЛАНТУ

Дата: 19.12.2023 13:41

18 грудня 2023 року відбулась одна із найочікуваніших подій — обласний новорічний бал лідерів дитячого самоврядування та творчо обдарованої молоді, який проходив у Сумському національному академічному театрі драми та музичної комедії ім. М.С.Щепкіна.

Понад 300 учасників захопливо кружляли разом у вальсі. До святкового заходу долучилися й лідери учнівського самоврядування комунального закладу - центру позашкільної роботи Путивльської міської ради.

Вихованці отримали новорічні подарунки, яскраві враження від танцювальної атмосфери, яка панувала на святі.

Цей захід став не лише святковою подією, але й своєрідним символом єднання та підтримки талановитої молоді Сумщини.