КОНФЛІКТИ ТА СТРЕСИ ПІД КОНТРОЛЕМ

Дата: 11.12.2023 16:33

11 грудня 2023 року в приміщенні відділу освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради  відбулась безоплатна групова консультація на тему «Управління конфліктами та стресами» за участі психологині благодійного фонду «Право на захист» – Оксани Михайлівни ЗАЛОЗНОЇ.

На заході були присутні провідний спеціаліст відділу освіти Микола Дмитрович ЛУК’ЯНЕНКО, консультант КУ «Путивльський ЦПРПП» Вікторія Вікторівна МАХАНЬКОВА, директор Путивльського ІРЦ Тамара Якимівна КИЗЕНКО, заступники директорів та спеціалісти психологічної служби закладів освіти Путивльської міської ради.

Під час заходу було розглянуто види, чинники конфліктів та фази розвитку конфлікту. Учасники в ході консультації отримали практичні поради, як вирішувати конфліктні ситуації, мали змогу визначити рівень власної конфліктності, опанували техніки дихання, «дзеркало» та «стіна».

Консультація відбулася у дружній та невимушеній атмосфері. Щиро дякуємо фахівцям Благодійного фонду «Право на захист» за співпрацю та підтримку.