У СУМАХ ПОПРОЩАЛИСЯ З ЗАХИСНИКОМ ОЛЕКСІЄМ САХАРОВИМ, ЯКОГО ВВАЖАЛИ ЗНИКЛИМ БЕЗВІСТИ

Дата: 10.12.2023 08:49

9 грудня в Сумах попрощалися з солдатом Олексієм Сахаровим. Він служив бойовим медиком десантно-штурмових військ, загинув на полі бою в Запорізькій області 28 листопада.

Із захисником Олексієм Сахаровим прощалися в сумському храмі Святих новомучеників і сповідників Слобожанських. Олексій був прихожанином цієї церкви.

“Він служив у нашому храмі, постійно допомагав в храмі, електриком, плотником”, — сказала знайома Олексія, пані Надія.

“Він же був будівельник. Багато що робив своїми руками тут, чисто за “дякую”, за просто так. Дуже часто був на службах, на великих святах завжди був”, — сказав знайомий загиблого Олексія Сахарова, Олександр.

Рідні розповідають, що Олексій був дуже відданій своїй родині. У нього залишилися дружина, донька і батьки.

“Доброю людиною був, гарною, надійною, покладистий, життєрадісний був, роботящий. Батьки в Путивлі живуть. Донька залишилась, Софія, не зовсім ще доросла, ну самостійна”, — розповів родич загиблого Віктор.

За інформацією Сумського центру комплектування, Олексія Сахарова призвали до війська рік тому. Він служив бойовим медиком десантно-штурмових військ. Загинув на полі бою 28 листопада в Запорізькій області. Вважався зниклим безвісти, допоки його тіло не було знайдене та евакуйоване. Олексію Сахарову було 43 роки. Поховали захисника на Алеї слави Баранівського кладовища.