ШАНОВНІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ, ВЕТЕРАНИ, УЧАСНИКИ БОЙОВИХ ДІЙ, ВІД ЩИРОГО СЕРЦЯ ВІТАЮ ВАС З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Дата: 06.12.2023 13:02

Українські бойові традиції формувалися століттями, їх сьогодні гідно наслідують солдати та офіцери Збройних Сил України.

Ми з гордістю вітаємо тих, хто захищає територію нашої країни від окупанта, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності нашої держави.

Земний уклін і світла пам’ять загиблим героям, на вівтар служінню країні вони віддали найдорожче – власні життя.

Дякуємо вам, шановні військовослужбовці, за те, що цілодобово стоїте на варті захисту нашого миру та спокою, відважно та незламно відстоюєте незалежність і суверенність нашої держави.

Зичу вам і вашим родинам мирного неба, єдності, благополуччя й добробуту. Нехай Господь береже кожного українського воїна, а незламна сила волі та духу окриляє вірою в перемогу.

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

Путивльський міський голова                            Костянтин ГАВРИЛЬЧУК