У ВІЧНІСТЬ ІДУТЬ ГЕРОЇ, ВІДДАЮЧИ ЗА КОЖНОГО З НАС, ЗА УКРАЇНУ НАЙЦІННІШЕ - СВОЄ ЖИТТЯ

Дата: 04.12.2023 15:49

Сьогодні, 4 грудня 2023 року, у Путивльській територіальній громаді відбулася церемонія прощання з загиблим Героєм - Ельханом Теймуровичем ДАНЧЕНКОМ.

Знову громада втратила відважного захисника нашої України. Це страшна втрата для нас усіх, а особливо для його родини та близьких. Немає слів, щоб висловити співчуття та біль.

Світлий спомин про Ельхана назавжди залишиться в наших серцях, адже пам'ять – сильніша за смерть.

Ім’я Ельхана ДАНЧЕНКА сьогодні поруч з Героями, які полягли за Україну.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.

Слава Герою та вічна пам’ять.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуhttps://www.facebook.com/groups/284294715966501/posts/1006997470362885/